Manikúra

foto26Krásne ruky a nechty sú v dnešnej dobe samozrejmosťou, najmä ak ide o nás ženy. K tomu, aby boli správne pestované je potrebná pravidelná profesionálna starostlivosť, ktorá vyrieši Vaše problémy so suchými, krehkými a lámavými nechtami.

Manikúra je kozmetická procedúra zahrňujúca ošetrenie rúk, s dôrazom na nechty a ich okolie – čistenie, strihanie, ich zarovnanie a celkovú úpravu.

Základná manikúra je určená pre pravidelnú starostlivosť o Vaše ruky, ktoré sa Vám odvďačia každým dotykom, a tak si stačí vybrať spôsob, akým im to opätujete.

foto23Manikúra SUCHÁ: pri tejto metóde sa používa zmäkčovací prípravok, ktorý sa nanáša na nechtovú kožičku, vďaka čomu sa ľahko upravuje. Následne upravujem dĺžku nechtov, ich tvar a okolie. Na záver na kožičku aplikujem výživný olejček.

Manikúra WELLNESS: pri tejto metóde sa ruky namáčajú do kúpeľu, aplikuje sa peeling na odstránenie odumretej kože. Zmäknutá kožička okolo nechtov sa zatlačí, očistia sa nechty, okolie nechtov, skrátia a upravia do požadovanej dĺžky a tvaru. Podľa výberu klientky sa zvolí vhodný typ lakovania. Na záver na kožičku aplikujem výživný olejček.

foto 4Pre zvýšenie efektu dopĺňam základnú manikúru aplikovaním peelingu, ktorý odstráni odumreté bunky a  zvláčni pokožku celých rúk. Príjemnou masážou dlaní, zápästia či celého predlaktia uvoľníte tak namáhané ruky po celom dni v práci.

Nechty dozdobím lakovaním, či už výživným, farebným alebo francúzskym, poprípade spevním P-Shine. Na záver na okolie nechtov nanesiem olejček na premastenie.

Zoznam všetkých služieb nájdete v Cenníku manikúry.