Pedikúra

foto 11Pravidelne udržiavané chodidlá a upravené nechty sú zdravé, bez bolesti a krásne nielen na pohľad, ale i na dotyk.

Venujte pozornosť svojim chodidlám, ktoré sú každý deň tak namáhané. Pokožka nôh sa bráni tým, že tvrdne a následne praská. Vytvárajú sa bolestivé otlaky a mozoly, preto doprajte svojim nohám odbornú starostlivosť aspoň raz za 4 týždne.

foto8Pedikúra je kozmetická procedúra, ktorá zahŕňa ošetrenie a starostlivosť o pokožku chodidiel, prstov a nechtov na nohách – čistenie, brúsenie, strihanie, tvarovanie a celkovú úpravu.

Ide predovšetkým o zdravie nôh a v neposlednom rade o ich upravený vzhľad. Tak ako nechty na rukách i nechty na nohách môžeme mať krásne upravené, stačí si vybrať ktorúkoľvek z metód.

KLASICKÁ – MOKRÁ pedikúra: ošetrenie pomocou pedikérskeho skalpelu. Spôsob namáčania chodidiel v soľnom kúpeli na zmäkčenie, následné ošetrenie a odstránenie ztvrdnutej vrstvy kože, úprava nechtov a ich okolia. Vďaka príjemnému kúpelu táto metóda pôsobí osviežujúco a regeneračne.

foto20

Samozrejmosťou je záverečné nanesenie krému. Základnú pedikúru dopĺňam najmä v letných mesiacoch lakovaním nechtov.

Nechty dozdobím lakovaním, či už výživným, farebným alebo francúzskym.

Zoznam všetkých služieb nájdete v Cenníku pedikúry.